ba Salon sprawdzi się zarówno w salonie kosmetycznym, ale także fryzjerskim.
Jeśli umawiasz wizyty i wykonujesz usługi, oprogramowanie przyspieszy pracę, ułatwi analizę i kontrolę dochodów w firmie.

Program do salonu kosmetycznego

Prowadzisz salon kosmetyczny, studio urody? Popraw wydajność pracy salonu, sprawniej zarządzaj wizytami, umawiaj/ odwołuj wizyty w salonie. Wykorzystaj oprogramowanie ba Salon - oprogramowanie do zarządzania i obsługi salonów kosmetycznych. Program sprawdzi się także w innych firmach, o podobnej specyfice:

Salon fryzjerski

ba Salon sprawdza się także w salonach fryzjerskich: szybko umówisz wizytę, zapiszesz, jaki kolor farby stosuje klienta - dzięki temu przed następną wizytą nie będziesz nerwowo szukać w kalendarzu tych informacji. Wystarczy, że w katalogu klientów, w wyszukiwarce wpiszesz numer telefonu lub numer karty stałego klienta, czy nazwisko - i gotowe. Jeszcze jedno kliknięcie myszką - masz dostęp do historii wizyt w salonie, a kolejne - do spisu usług, jakie zostały wykonane przy ostatniej wizycie.
Pamiętaj, że możesz stosować dowolne rabaty, aby zachęcić klientów i zyskać ich lojalność.

W gabinecie masażu, rehabilitacji

Prowadzisz gabinet masażu, rehabilitacji? tu także sprawdzi się ba Salon Łatwość umawiania wizyt, historia zabiegów czy kontakty do klientów...
to przydatne funkcje, które sprawdzą się w gabinecie masażu.

zalety programu